Hydropeptide

HYDROPEPTIDE ANEB KOSMETICKÁ REVOLUCE V PÉČI O PLEŤ

U nás v salonu se vám dostane odborné péče o pleť na té nejvyšší úrovni právě s medicínskou kosmetikou HydroPeptide. Hydropeptide patří na TOP místo mezi nejúčinější kosmetické značky. Avšak běžně ji zatím v salonech v České republice neuvidíte. Americká kosmetická značka HydroPeptide® byla založena v roce 2004 týmem genetiků, epigenetiků a lékařů estetické medicíny. Tehdy se tým zasloužil o revoluci v péči o pleť, a to objevem využití síly peptidů jako signálních molekul na buněčné úrovni. Donedávna byla tato peptidová kosmetika známa pouze mezi lékaři estetických klinik, kde se využívá hlavně pro regeneraci pokožky po estetických zákrocích. Nyní je kosmetika HydroPeptide® opravdovou novinkou i ve světě nejprestižnějších kosmetických salonů v 35 zemích světa.

HydroPeptide® je založen na epigenetickém přístupu.

Epigenetika je věda, která se zabývá změnou chování našich genů a také tím, jak my sami můžeme své geny ovlivnit. Pokud jsme svým životním stylem nebo vlivem okolního prostředí, zapnuli nežádoucí činnost našich genů a začaly se projevovat jejich negativní účinky (vrásky, akné, červené žilky, pigmentace), můžeme tento proces ještě zvrátit. Nikoliv dočasným zaléčením pokožky na povrchu, ale pomocí peptidů lze provést nápravu na buněčné úrovni. Pokud naše pokožka zapomene, jak se správně regenerovat a vyživovat, je možné jí to pomocí aktivních látek, jako jsou peptidy, připomenout a naučit ji tak znovu regenerovat vlastní DNA. Poškozené buňky se tak opraví, vrátí se do původního stavu a restartují mechanismy, které pleť využívala, když byla mladá.

Každý produkt HydroPeptide® se může chlubit svým opravdu vysoce koncentrovaným a kvalitním složením aktivních látek. To je i jeden z hlavních důvodů, proč s ním pracujeme v salonu Time4Beauty Prague. Složení je navrhnuto tak, aby pleť regenerovala sama a dosáhla tak ideální rovnováhy, jednotného odstínu, jasu, pevnosti a odolnosti vůči únavě a projevům stárnutí. HydroPeptide je jediná kosmetika na světě, která má ve složení svých produktů až 65 peptidů nové generace. Produkty jsou neparfemované, neobsahují žádná umělá barviva ani konzervanty. Toto přírodní složení a příjemná koncepce kosmetických rituálů dokáží uspokojit očekávání i těch nejnáročnějších zákaznic.