Péče o pleť

Pokud se zajímáte, jak zlepšit vzhled vaší pokožky, aby byla zářící, barevně sjednocená, hydratovaná, čistá a hladká, u nás v salonu vám můžeme nabídnout šetrnou, ale účinnou léčbu. Dokážeme vám pomoci zlepšit vzhled vaši pleti, tak abyste byli spokojeni. K léčbě využíváme léčebné protokoly (postupy) sestavené přímo genetiky a epigenetiky společnosti HydroPeptide. HydroPeptide je epigenetická kosmetika, která využívá peptidů k opravě pleti na buněčné úrovni. Více o kosmetice HydroPeptide zde.

Nevíte, jaké kosmetické ošetření si pro svoji pleť vybrat?

Tím si hlavu lámat nemusíte. Kosmetička vám doporučí ošetření přímo na vaši pleť. Před samotným kosmetickým ošetřením vás čeká diagnostika pleti. Následně se vás kosmetička bude ptát, jak jste doposud o svoji pleť pečovali. To je důležité, aby správně vyhodnotila, co vše má vliv na momentální stav pleti. Pak vám navrhne další postup a nejvhodnější kosmetické ošetření pro pleť. Pokud budete s navrženým ošetřením souhlasit, můžete začít relaxovat, kosmetička se o Vás dále postará.

Můžete si však zvolit, zda chcete ošetřit pouze obličej, nebo i krk a dekolt. Pokud chcete, ošetření pleti ještě více zintenzivnit, je tu možnost použití ultrazvukové špachtle. Pomocí ultrazvukové špachtle kosmetička zapracuje aplikovaná séra, ještě více do spodních vrstev pokožky. Další využití špachtle je hloubkové čištění pleti, vhodné na černé tečky nebo pleť aknózní. Pokud jste si vybrali kosmetické ošetření HydroPeptide, nechte si doporučit od kosmetičky, zda je pro vás ultrazvuková špachtle vhodným řešením. HydroPeptide se svými postupy a intenzitou ošetření liší od většiny běžných salónních značek. Až na výjimky není nutné doplňovat hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí.

Jak často chodit na kosmetiku?

Pro maximální a dlouhotrvající efekt ošetření doporučujeme pravidelné návštěvy kosmetiky 2x měsíčně. Každodenní domácí péče je samozřejmostí. Za těchto podmínek pleť dokáže udržet svoji jemnost a zářivost po celý měsíc a rozšířené póry a černé tečky začnou opravdu mizet. Vaše pleť pak vypadá stále báječně. Nepravidelnou péčí nelze dosáhnout stálých výsledků a při návštěvě salonu více jak po měsíci kosmetička začíná znovu od začátku. Póry jsou opět plně zanešené a musí se znovu opět vyčistit.

Co je Expresní ošetření obličeje?

Expresní ošetření obličeje je vhodné pro zákazníky, kteří nemají dost času, ale přesto chtějí mít výsledky, které dokáže pouze kosmetika HydroPeptide. Dále se ošetření doporučuje, pokud s kvalitní a pravidelnou péčí teprve začínáte a vaše pleť potřebuje ze začátku častější péči během prvního měsíce. V tomto případě se doporučuje pravidelná návštěva 1x týdně.

Ošetření HydroPeptide

 • Expresní ošetření obličeje

  1000 Kč/30 minut
 • Obličejové ošetření

  1500 Kč/60 minut
 • Obličej + ultrazvuk + obočí

  2000 Kč/90 minut
 • Obličej/krk/dekolt + obočí

  2000 Kč/90 minut
 • Obličej/krk/dekolt + ultrazvuk + obočí + oční exra péče

  2500 Kč/120 minut
 • Úprava a barvení obočí k ošetření

  200 Kč

Ošetření Oligodermie

 • Obličejové ošetření

  1190 Kč/60 minut
 • Ošetření obličeje, krku a dekoltu

  1490 Kč/75 minut

Další služby

 • Úprava a barvení obočí

  450 Kč
 • Barvení řas

  450 Kč
 • Úprava a barvení obočí + barvení řas

  850 Kč